Lookbook
KOLEKCIA THEROOTS 2019
 
 

Každý kúsok v kolekcií je navrhnutý do posledného detailu. Hlavná myšlienka celej kolekcie smeruje k návratu ku koreňom, čo reprezentuje nielen význam našej značky, ale hlavne filozofiu a pôvod parkouru.

Ponožky Dame du Lac zobrazujú monument Dame du Lac, ktorý je významnou ikonou zrodu parkouru a poukazuje na cestu tracerura. S parkourovými ponožkami naberie tvoj tréning ten pravý spirit!

Tričko Basics je symbolom pevných základov v akomkoľvek pohybe. Celý dizajn je minimalistický, a doplnený o viacero skrytých odkazov smerovaných práve jeho nositeľovi. Strih trička je voľný a predĺžený, vďaka čomu získaš ešte väčšiu slobodu pohybu. Tričká sú v šedom a čiernom prevedení.

Tričko Parkour Škola je vytvorené ako merch na podporu činnosti a rozvoja parkourovej komunity. Parkour Škola je naším projektom, v ktorom sa venujeme tréningu pre všetky vekové skupiny spoločne s organizovaním podujatí počas celého roka. Tričká nájdeš v detských a dospelých prevedeniach. Dospelý strih je predĺžený.

Naše tričká sú vyrobené zo 100% organickej bavlny s prihliadnutím na šetrnosť k prírode. Kombinácia minimalistického dizajnu a predĺžených strihov dodá pocit slobody a pohodlia pri ich každodennom nosení a tréningu.

+

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /nfsmnt/hosting1_1/0/d/0db6db09-bfd8-432a-8767-b8b5b96e3dc2/theroots.sk/web/wp-content/plugins/woo-lookbook/frontend/shortcode.php on line 501
+
+
+
+
+
+
+
+

Napíš čo hľadáš a stlač enter

Nákupný košík
Product added successful
  • Zaregistrovať sa
Zabudol si svoje heslo? Prosím zadaj prihlasovacie meno alebo email adresu. Na email ti príde odkaz, prostredníctvom ktorého si môžeš zmeniť heslo.
Tvoje osobné údaje sú u nás v bezpečí. Nezdieľame ich s nikým.