FAQ

PRODUKTY

Záleží na Tebe, či preferuješ voľnejšie alebo vypasovanejšie produkty. Pri rozhodovaní, akú veľkosť zvoliť aby si sa cítil komfortne, Ti pomôže veľkostná tabuľka, ktorá sa nachádza pri každom produkte.

Napíš nám! Niektoré produkty sú limitovaná edícia a je vyrobená jednorazovo a niektoré produkty doplníme. Ak máš hocijaké otázky ohľadom dostupnosti produktov napíš nám e-mail a poskytneme Ti bližšie informácie alebo skúsime navrhnúť iné riešenie.

Snažíme sa poskytnúť čo najviac informácií o našich produktoch priamo pri vybranom produkte. Ak Ťa zaujíma ako vznikol dizajn produktu, z akých materiálov je vyrobený, aké certifikáty spĺňa, aký strih je použitý, rozmery pri daných veľkostiach, toto všetko nájdeš pri produkte. Ak máš ale otázky, ktoré sme nezodpovedali, napíš nám e-mail alebo vypíš formulár v sekcii kontakt a pokúsime sa Ti odpovedať čo najskôr.

Snažíme sa, aby fotky produktov boli v čo najlepšej kvalite a čo najviac sa približovali skutočnej farbe. No je nutné poznamenať, že každý monitor má jemne odlišné zobrazenie farieb a preto môže byť minimálny rozdiel vo farebnosti.

Vyplň reklamačný formulár a produkt v neporušenom stave a pôvodnom balení nám zašli na našu adresu. My ti ho vymeníme alebo vrátime peniaze na Tvoj účet. Podrobnejšie podmienky vrátenia nájdeš v našich reklamačných podmienkach.

OBJEDNÁVKA

O prijatí a odoslaní objednávky budeš informovaný e-mailom. Pokiaľ sa k e-mailu nevieš dopátrať, môžeš si v profile na našej stránke skontrolovať danú objednávku.

Samozrejme, môžeš, ale je nutné to spraviť čo najrýchlejšie. Objednávka sa dá stornovať dokým nie je odoslaná. Pošli nám e-mail so žiadosťou o storno objednávky spolu s číslom objednávky a my Ťa budeme obratom kontaktovať.

Čo najskôr nás kontaktuj a my sa Ti pokúsime vyjsť v ústrety. Ak však Tvoja objednávka bola odoslaná, zmeny už nie sú možné.

V hornej lište našej stránky nájdeš prepočet medzi eurom a českou korunou. Tento prepočet má informatívny charakter a objednávku je potrebné zaplatiť v mene EUR podľa aktuálneho kurzu. Ak si nevieš s tým dať rady, napíš nám a radi ti pomôžeme!

DOPRAVA

Balíčky posielame dva krát do týždňa (vždy v pondelok a štvrtok). Maximálne do týždňa ten svoj budeš mať doma!

Na telefónne číslo uvedené v objednávke Ti deň vopred príde sms o približnom čase doručenia objednávky kuriérom.

Povinnosťou zákazníka, je skontrolovať neporušenosť zásielky. Ak je zásielka poškodená, je potrebné s kuriérom vypísať protokol o zistených vadách spôsobených počas dopravy. Podpísaním prevzatia potvrdzuješ neporušenosť zásielky.

Cena poštovného je stanovená podľa aktuálnych cenníkov našich dodávateľov. Súčasťou ceny je taktiež aj balné, na ktorom si dávame naozaj záležať. Veríme, že prvý kontakt s balíčkom zanechá v tebe ten najlepší dojem.

Napíš čo hľadáš a stlač enter

Nákupný košík