Doprava a platba

Platobné podmienky a spôsob platby

Za tovary a služby má kupujúci možnosť platiť nasledovnými spôsobmi:

   • platbou na dobierku (platba pri preberaní tovaru priamo kuriérovi / na pošte)
   • bezhotovostným prevodom na bankový účet: IBAN: SK98 0200 0000 0040 6593 8356 (účet je vedený v mene EUR), Variabilný symbol: použite číslo Vašej elektronickej objednávky.

Dodacie podmienky

Predávajúci realizuje dopravu ku kupujúcemu prostredníctvom:

   • Slovenská pošta: 2,15 – 3,8 € (v závislosti od výslednej váhy balíka) s doručením maximálne do 5 pracovných dní po expedícií z nášho skladu (územie Slovenska)
   • Zásielkovňa: výška poštovného bude vypočítaná na základe platného cenníka v pokladni pri zadaní presnej adresy, s doručením maximálne do 5 pracovných dní po expedícií z nášho skladu (územie Slovenska)
   • Dobierka: +1,2€ (Slovenská pošta, GLS, DPD SR)
   • Zahraničie: výška poštovného bude vypočítaná na základe platného cenníka v pokladni pri zadaní presnej adresy.
   • Osobný odber: Balík je možné si osobne vyzdvihnúť len po dohode na 0910156270 alebo info@theroots.sk po prijatí platby a spracovaní objednávky.  Osobný odber môže prebehnúť len po úspešnom spracovaní objednávky a prijatí platby vopred. Platba v hotovosti na mieste osobného odberu nie je možná. Miesto osobného odberu je Parkour Škola (Športová hala Lamač) Na barine 15, 84103 Bratislava – Lamač.

Kupujúci je povinný pri prevzatí skontrolovať či obal, v ktorom je tovar zabalený, nie je poškodený a podpísať dokument o prevzatí zásielky. V prípade poškodenia je nutné na mieste dodania spísať s prepravcom protokol o zistených vadách spôsobených počas prepravy. Ak kupujúci prevezme tovar aj napriek evidentnému poškodeniu obalu, predávajúci neuzná prípadné neskoršie reklamácie z tohto dôvodu.

Napíš čo hľadáš a stlač enter

Nákupný košík
Product added successful
 • Zaregistrovať sa
Zabudol si svoje heslo? Prosím zadaj prihlasovacie meno alebo email adresu. Na email ti príde odkaz, prostredníctvom ktorého si môžeš zmeniť heslo.
Tvoje osobné údaje sú u nás v bezpečí. Nezdieľame ich s nikým.